Бюджет та громадськість

Новини проекту

Центром громадської адвокатури підготовлене видання «Непорушне право власності: українські реалії»

У виданні описано типові порушення права власності, здійснено оцінку ефективності правового захисту, аналіз проблем правового регулювання права власності в Україні.

У Львові визначили ТОП «10» порушень права власності в Україні

Право власності – це основне економічне право, яке на даний час систематично та в різний спосіб порушується. Крім того, існує багато труднощів в його реалізації, які зумовлені багатьма чинниками, в тому числі і безвідповідальним ставленням самих громадян до свого майна. Але більшість порушень все-таки зумовлено діями органів влади або держави загалом. Саме проблеми реалізації та захисту права власності в Україні і були предметом дискусії під час обговорення «Право власності в Україні – реалізовувати чи захищати?», яке відбулося 21.10.2011р. у м.Львові.

Увага! 21.10.2011р. відбудеться обговорення

21.10.2011р. у м.Львові за адресою вул. Князя Романа, 20, у приміщенні готелю «Швейцарський» (конференц-зал) відбудеться обговорення на тему «Право власності в України – реалізовувати чи захищати?». Початок об 11.00.

В Івано-Франківську «подивилися зблизька» на здійснення та захист права власності в Україні

Категорія власності посідає особливе місце в суспільній свідомості і загалом у суспільному житті. Право власності є базисом та гарантією існування й розвитку громадянського суспільства. Право громадянина на власність, як важливий атрибут правової держави і демократичного суспільства закріплено в Конституції України. Таке важливе право порушується в нашій державі в різний спосіб.

Увага! Обговорення проблем, повязаних з реалізацією права власності в Україні.

05.10.2011р. у м.Івано-Франківськ за адресою вулиця Галицька, 4а, у приміщенні Регіонального туристично-інформаційного центру (конференц-зал) відбудеться обговорення на тему «Реалізація права власності – більше проблем, ніж можливостей». Початок об 11.00.

Проблеми здійснення та захисту права власності слід вирішувати

24.03.2011р. у Львові відбулося обговорення (фокус група) «Проблеми реалізації та захисту права власності в Україні» щодо визначення проблем, пов’язаних з реалізацією та захистом права власності в Україні. Обговорення відбувалося в рамках проекту «Покращення умов реалізації та захисту права власності як основного речового права», що виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду „Відродження”

УВАГА! ОБГОВОРЕННЯ ПРОБЛЕМ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

24.03.2011р. відбудеться обговорення «Проблеми реалізації та захисту права власності в Україні» щодо визначення проблем щодо реалізації та захисту права власності в Україні.

Громади Львівщини борються з незаконною орендою лісів

На противагу двом сотням минулорічних скарг щодо можливих зловживань із виділенням земельних ділянок, за чотири місяці цього року до обласної влади вже звернулися 130 незадоволених представників громади. Як повідомив заступник губернатора Мирон Янків, переважають скарги щодо перепрофілювання великих сільськогосподарських земель під забудову та зловживання з наданням в оренду лісових угідь.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.

RSS-матеріал