Бюджет та громадськість

Прийомні сім'ї з трьома та більше дітьми та дитячі будинки сімейного типу відносяться до категорії багатодітних сімей.

Прийомні сім’ї (за наявності трьох та більше дітей) та дитячі будинки сімейного типу можуть бути віднесені до категорії багатодітних сімей. Про це йдеться у листі-роз’ясненні Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, за підписом заступника Міністра Тетяни Кондратюк, яке отримало Мінпраці на свій запит.

Зокрема, Міністерство України у справах сім’ї , молоді та спорту повідомляє: відповідно до статті 256-1 Сімейного кодексу України від 10.01.2002 №2947-ІІІ, прийомна сім’я – це сім’я яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Крім того, згідно зі статтею 256-5 дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, для забезпечення сімейним вихованням та спільного проживання не менше як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Згідно зі статтею 1 Закону України „Про охорону дитинства” від 26.04.2001 №2402-ІІІ, багатодітна сім’я – сім’я, що складається з батьків (або одного з батьків) і трьох та більше дітей.

Відповідно до статті 3 Сімейного кодексу України від 10.01.2002 № 2947-ІІІ, сім’ю складають особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки.

Сім’я створюється на підставі шлюбу, усиновлення, а також на інших підставах, не заборонених законом і таких, що не суперечать моральним засадам суспільства.

Таким чином, прийомні сім’ї (за наявності трьох та більше дітей) та дитячі будинки сімейного типу можуть бути віднесені до категорії багатодітних сімей.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.