Бюджет та громадськість

Уряд підтримав законопроект, який сприятиме впорядкуванню надання послуг бездомним громадянам

Уряд підтримав проект Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”. Це дозволить уточнити термінологію, впорядкувати надання послуг бездомним громадянам, скоординувати зусилля усіх причетних до вирішення проблеми бездомності, посилити профілактичну роботу. Про це повідомила Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова після чергового засідання Кабміну.

За її словами, основною метою зазначеного документу є удосконалення чинного законодавства з урахуванням вимог сьогодення і наближення до європейських стандартів. Зокрема, ним уточнюється поняття „бездомність” та „бездомний громадянин”, визначаються система реінтеграції та її суб’єкти, окреслюється коло осіб, які мають ризики втратити житло чи право на його використання, встановлюється відповідальність за порушення законодавства стосовно соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей.

„У період світової фінансової кризи, нажаль збільшується чисельність бездомних громадян та зростає кількість злочинів. Тому бездомні громадяни становлять категорію громадян, які потребують першочергової допомоги суспільства, а особи, звільнені з місць позбавлення волі, – ефективної соціальної адаптації. Мінпраці разом з територіальними органами праці та соціального захисту населення проводиться робота в даному напрямі. І прийнятий сьогодні законопроект сприятиме покращенню цієї роботи”, - підкреслила Людмила Денісова.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.