Бюджет та громадськість

Уряд працює над збільшенням робочих місць для інвалідів

Уряд прийняв постанову, яка врегулює проблемні питання взаємовідносин Фонду соціального захисту інвалідів з роботодавцями. Це сприятиме збільшенню робочих місць для інвалідів. Про це повідомила Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова після чергового засідання Кабміну.

За її словами, кошти, надані роботодавцям на заходи з працевлаштування, перераховуватимуться на спеціальні рахунки, відкриті в територіальних органах Державного казначейства, що дозволить полегшити здійснення контролю за їх цільовим використанням.

„Встановлено критерії, згідно з якими визначатиметься: кому з роботодавців можливо надати позику та поворотну допомогу, а кому – безповоротну допомогу. На сьогодні такі критерії існували лише щодо виділення коштів на поворотній основі”, - пояснила Міністр.

Зокрема, як поінформувала Людмила Денісова, нововведенням є те, що передбачається надати можливість звичайним роботодавцям, а не тільки підприємствам громадських організацій інвалідів, як це є сьогодні, отримувати допомогу на поворотній та безповоротній основі на створення спеціальних робочих місць для працевлаштування інвалідів. До прийняття цієї постанови роботодавці отримували таку допомогу лише у вигляді позики.

Міністр підкреслила, що реалізація прийнятої постанови Кабміну відбуватиметься у межах коштів, що надходять до Фонду за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів. Змінами не передбачається збільшення будь-яких витрат.

„Уряд впевнений, що нововведення забезпечить здорову конкуренцію між суб’єктами господарювання та збільшить кількість робочих місць, створених для інвалідів за сприяння Фонду соціального захисту інвалідів”, - підсумувала Людмила Денісова.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.