Бюджет та громадськість

У 2010 році загальна сума грошової допомоги та державної підтримки малозабезпечених багатодітних сімей збільшиться в півтора раза

Соціальна політика Уряду у 2010 році не передбачає популістських рішень, а буде спрямована на захист тих, кому найважче, і на стабілізацію загальної ситуації в країні, так прокоментувала Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова підготовлений Урядом проект Державного бюджету на 2010 рік.

Під час презентації цього документу, що відбулася сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко в Українському домі, Міністр поінформувала, що, зокрема, передбачається збільшити видатки на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на 33% (на 5,2 млрд. грн.).

Вперше у 2010 році буде виконано вимоги Закону про допомогу малозабезпеченим сім’ям по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку – допомога становитиме 100% прожиткового мінімуму - 734 грн. (нині – 75%), таким чином розмір цієї допомоги збільшується на 46%. Передбачається збільшення на 9,7 відсотка (на 108 грн.) розміру допомоги на дітей одиноким матерям; допомоги на дітей, які не отримують аліментів; допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

Людмила Денісова також поінформувала, що вперше в 2010 році 240 тисяч багатодітних сімей одержать знижку на 50% з оплати житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку і право безкоштовного проїзду всіма видами міського та приміського транспорту. Загальна сума грошової допомоги та державної підтримки малозабезпечених багатодітних сімей збільшиться в півтора раза і становитиме 1100 грн. Крім того, у 6,7 раза передбачається збільшити видатки на одноразову винагороду „Матерям-героїням. Розмір такої винагороди на початок 2010 року становитиме 6810 грн.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.