Бюджет та громадськість

На Львівщині активісти громад дізнались про можливості самоорганізації населення


17 квітня у м. Львові відбувся інформаційний семінар «Можливості створення органів самоорганізації населення в громадах Львівщини».

Захід проводився ГО «Центр громадської адвокатури» у партнерстві із ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та Департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».
Участь в заході взяли представники зареєстрованих органів самоорганізації населення у Львівській області, активісти та представники органів місцевого самоврядування із громад Львівщини, у тому числі об’єднаних територіальних громад.
Під час семінару учасники мали змогу дізнатись про особливості органів самоорганізації населення, адже з одного боку, це організація, яка створена за ініціативою та підтримкою більшості жителів певної території, з іншого боку – ця інституція входить до системи місцевого самоврядування і може виконувати делеговані радою функції в громаді.
Експерт ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» Олександра Калашнікова презентувала користі та можливості, які може отримати громада у разі ефективної роботи органів самоорганізації населення, які органи самоорганізації можуть створюватись відповідно до чинного законодавства та для потреб розвитку громади. Також експертка розповіла про кроки створення та реєстрації ОСН.
Керівник проекту Центру громадської адвокатури «Розвиток механізмів місцевої демократії в об’єднаних територіальних громадах Львівщини» Богдан Зелений презентував можливості консультацій та супроводу від Ресурсного центру підтримки локальної демократії, який діє при організації. Також експерт розповів про послуги центру.

Учасники дізнались, де можна отримати більше інформації та підтримку від експертів. Під час заходу обговорено успішні та неуспішні практики створення та функціонування ОСН в Україні.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.