Бюджет та громадськість

Інструкція важливіше Закону або чому МОЗ затверджує документи, котрі суперечать чинному законодавству ?!

У процесі моніторингу закупівель, які проводяться медичними установами Львівської області, на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів (e-data.gov.ua) виявлено платежі, що проводилися департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА ряду фізичних осіб-підприємців за надання консультаційних послуг.

Центр громадської адвокатури звернувся із запитом про доступ до публічної інформації до Львівської обласної державної адміністрації з проханням надати копії актів виконаних робіт та договорів (з додатками до договору), за які виконано оплату у березні та квітні 2016 року та Департаментом охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації проведено оплату наданих послуг у зазначених місяцях.
У відповіді на запит, на жаль, запитуваної інформації нами не отримано.
Проте, зазначається, що фізичні особи-підприємці, про яких йшлося у запиті, являються консультантами з управління субпроектом «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
У відповіді на запит Центру громадської адвокатури зазначається, що «відповідно до п.8.3.6.2 Операційного посібника проекту, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 15.06.2015 №338 «будь-який запит стосовно інформації та документації Проекту узгоджується з координатором Проекту. Тільки після отримання письмового дозволу Координатору Проекту ГКПП може надавати інформацію чи документ третій стороні, що надіслала запит».
Департамент охорони здоров’я листом від 05.05.2016 № 01-12\335\05\20 звернувся до заступника Міністра охорони здоров’я України, як координатора субпроекту, за роз’ясненням про правомірність надання копій укладених договорів з консультантами субпроекту та актів виконаних робіт, оплачених в березні та квітні 2016 року. До відповіді на запит додано копію звернення до МОЗ України.
Станом на 21.06.2016 відповіді від департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА із запитуваною інформацією не отримано.

Публікацію створено в рамках проекту “Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні”, який виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.