Бюджет та громадськість

Ліки на мільйон гривень

Комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова проводила закупівлю «21.20.1 Ліки (препарати наркотичної, психотропної групи)» (Вісник державних закупівель 34(19.02.2016) від 19.02.2016, оголошення № 048033). Очікувана вартість закупівлі становить 2200000 (два мільйони двісті тисяч) грн.

На розгляд комісії з конкурсних торгів було подано 5 пропозицій:
- Комунальне підприємство Львівської обласної ради «Міжлікарняна аптека № 257»
- Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрфармгруп»
- Приватне підприємство виробничо-комерційна фірма «Скайінвест»
- Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптека № 44»
- Державна акціонерна компанія «Ліки України»
В результаті розгляду пропозицій комітетом з конкурсних торгів було встановлено, що пропозиції Учасників Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрфармгруп», Приватне підприємство виробничо-комерційна фірма «Скайінвест», Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптека № 44», Державна акціонерна компанія «Ліки України», відповідають вимогам документації конкурсних торгів та можуть бути допущені до оцінки.
Наявні підстави для відхилення пропозиції - Комунальне підприємство Львівської обласної ради «Міжлікарняна аптека № 257», оскільки Учасником було подано пропозицію лише по 9 найменуваннях (позиціях), що не відповідає вимогам Документації конкурсних торгів, оскільки, у медико – технічних вимогах Додатку 2 Документації було зазначеного 10 найменувань (позицій). Згідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про здійснення державних закупівель»: «Замовник та учасники не можуть ініціювати будь-які переговори з питань внесення змін до змісту або ціни поданої пропозиції конкурсних торгів». А отже, комітет з конкурсних торгів не може звернутися до Учасника за роз’ясненням з приводу не відповідності пропозиції медико – технічним вимогам документації. Не подання Учасником однієї позиції в межах номенклатури, яка була задекларована в МТВ впливає на формування загальної вартості всієї пропозиції конкурсних торгів даного Учасника. Відповідно до п. 8, розділу 3 ДКТ не передбачено поділ предмета закупівлі на лоти (частини), а отже Учасник зобов’язаний подати пропозицію конкурсних торгів в цілому.
Переможцем даної закупівлі стало Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптека № 44», яка запропонувала найбільш вигідну пропозицію на суму 1 245 046 грн.(з ПДВ).

Публікацію створено в рамках проекту “Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні”, який виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.