Бюджет та громадськість

Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр здійснив закупівлю на пів мільйона гривень

Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр Львівської облдержадміністрації проводив державні закупівлі в галузі медицина та соціальна сфера:

1. «20.20.1 - пестициди та інші агрохімічні продукти (Повідон-йод)» (Вісник державних закупівель 403(18.12.2015) від 18.12.2015, оголошення № 249975)
2. «21.20.1 - ліки (Силденафіл)» (Вісник державних закупівель 403(18.12.2015) від 18.12.2015, оголошення № 249977)
Свої пропозиції по даним закупівлям подали Товариство з обмеженою відповідальністю «БАДМ-Б» та Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАРМПЛАНЕТА», яке і стало переможцем, запропонувавши нижчу ціну за товари. А саме: закупівля пестицидів та інших агрохімічних продуктів - 286 588,80 грн., ліки (Силденафіл) - 261 058,60 грн.
Відповідно до ч. 5 ст. 28 Закону України “Про здійснення державних закупівель” замовник визначає переможця торгів з числа учасників, пропозиції конкурсних торгів яких не було відхилено згідно з цим Законом (у кількості не менше двох), на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у документації конкурсних торгів.
Критеріями оцінки є:
у разі здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, що виробляються, виконуються чи надаються не за окремо розробленою специфікацією (технічним проектом), для яких існує постійно діючий ринок, - ціна;
у разі здійснення закупівлі, яка має складний або спеціалізований характер (у тому числі консультаційних послуг, наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок), - ціна разом з іншими критеріями оцінки, зокрема такими, як:
якість виконання робіт, послуг;
умови оплати;
строк виконання;
гарантійне обслуговування;
експлуатаційні витрати;
передача технології та підготовка управлінських, наукових і виробничих кадрів, включаючи використання місцевих ресурсів, у тому числі засобів виробництва, робочої сили і матеріалів для виготовлення товарів, виконання робіт, надання послуг, що пропонуються учасником.

Публікацію створено в рамках проекту “Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні”, який виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.