Бюджет та громадськість

Відбулася відміна конкурсних торгів

Дрогобицька міська лікарня №1 Львівської області оголошувала запит цінових пропозицій на закупівлю “Лактони, н.в.і.у., гетероциклічні сполуки лише з гетеро-атомом (-ами) азоту, що мають у структурі неконденсоване піразинове кільце, піримідинове кільце, піперазольне кільце чи фенотіазинову кільцеву систему без подальшої конденсації; гідантоїн та його похідні; сульфонаміди (наркотичні та психотропні речовини) код 21.10.3 за ДК 016-2010” (Вісник державних закупівель 399(14.12.2015) від 14.12.2015, оголошення № 245588).

Свої пропозиції подали 4 учасники:
Приватне підприємство «МЕДИКО»
Приватне підприємство виробничо-комерційна фірма «Скайінвест»
Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРФАРМГРУП»
Державна акціонерна компанія «Ліки України»
Проте, конкурс було відмінено відповідно до ч. 1 ст. 30 Закону України “Про здійснення державних закупівель”. Відповідно до вищевказаної норми замовник відміняє конкурсні торги у разі порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, акцепту, оголошення про результати процедури закупівлі, передбаченого Законом.
Відповідно до ч. 1 ст. 36 Закону України “Про здійснення державних закупівель” для отримання цінових пропозицій замовник надсилає запит цінових пропозицій не менше ніж трьом учасникам та в день надсилання запиту цінових пропозицій оприлюднює його на веб-порталі Уповноваженого органу.
Публікацію створено в рамках проекту “Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні”, який виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.