Бюджет та громадськість

Круглий стіл «Участь громадськості в бюджетному процесі у сфері охорони здоров’я на обласному рівні»

24 грудня 2015 р. у м. Львові відбудеться круглий стіл «Участь громадськості в бюджетному процесі у сфері охорони здоров’я на обласному рівні».

Захід відбудеться: 24 грудня 2015 р.
Місце проведення: готель «Rius», вул. Гнатюка, 12А
Початок заходу: 11.00

До участі у заході запрошуються представники громадськості, медіа, органів державної влади, закладів медицини, депутатського корпусу Львівщини, які дотичні чи зацікавлені в долученні до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я.

ГО «Центр громадської адвокатури» ініціював проведення громадської експертизи діяльності органів державної влади щодо залучення громадськості до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я. Відповідні рекомендації будуть надіслані для врахування у діяльності адміністрації на підставі Постанови КМУ від 05.11. 2008 р. № 976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади».

Для участі просимо зареєструватись за контактами: cga@lawngo.net або 0969752585, 0992750240 із вказівкою прізвища, імені, організації та контактів. Витрати на проїзд для представників Львівщини відшкодовують організатори.

Захід проводиться ГО «Центр громадської адвокатури» у партнерстві із Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЛОДА у рамках проекту «Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні», що підтримується програмою «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 5 гостей.