Бюджет та громадськість

Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр Львівської облдержадміністрації застосував переговорну процедуру закупівлі

Львівським обласним державним клінічним лікувально-діагностичним кардіологічним центром Львівської облдержадміністрації проводилася переговорна процедура державної закупівлі “32.50.1 - інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні (Витратні матеріали для електрофізіологічних методів лікування порушень ритму)”, за результатами якої виконавцем пропозиції є Товариство з обмеженою відповідальністю "Флауер" (Вісник державних закупівель 367(29.10.2015) від 29.10.2015, бюлетень №220822).

Вартість договору становить 469 088 грн.(з ПДВ). Термін поставки - до кінця грудня 2015 р.
В обґрунтуванні застосуванні переговірної процедури вказувалося, що відповідно до п. 4 ч.2 ст. 39 ЗУ «про здійснення державних закупівель», а саме – переговорна процедура закупівлі здійснюється замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників.
Замовником торгів було двічі оголошено про проведення процедури закупівлі за процедурою відкриті торги, однак вони були двічі відмінені. У зв’язку із нагальністю закупівлі замовником було прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі.
Публікацію створено в рамках проекту “Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні”, який виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 9 гостей.