Бюджет та громадськість

Пацієнтські організації вимагають вилучення з обігу та утилізації товарів «Фрезеніусу»

Як зазначає Захід нет, нещодавно очільник ОДА Олег Синютка пообіцяв пацієнтам Львівщини забезпечити їх усіма необхідними засобами для гемодіалізу належної якості та побороти монополію на ринку гемодіалізу, що панує у регіоні.

За останній рік монопольним постачальником у Львові та області є компанія «Фрезеніус». Проте, за інформацією “Версии” на сьогодні вона не має права брати участі у держаних тендерах через відсутність авторизації від однойменного німецького виробника.
Пацієнти Львівщини заявляють про погіршення якості отримуваних процедур через сумнівну якість розчину для гемодіалізу. Це пов’язують з тим, що «Фрезеніус» якраз почав закуповувати препарати у чеського «Неомед», оскільки раніше це був німецький виробник.
Департамент з охорони здоров’я Львівської області звернувся до Держлікслужби України із вимогою перевірити медзасоби «Фрезеніусу», створити комісію та провести додаткові експертизи. Пацієнтські оргазації та лікарі підтримали таку ініціативу, а також вимагають утилізувати ці препарати та знайти іншого перевіреного постачальника, що зможе забезпечити якісним засобами для гемодіалізу.

Публікацію створено в рамках проекту “Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні”, який виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 5 гостей.