Бюджет та громадськість

Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації зобов’язаний скасувати рішення конкурсних торгів

Постійно діюча адміністративна комісія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель прийняла рішення № 1905-р/пк-ск, згідно з яким за результатами розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "Медсервіс" від 23.09.2015 № 281 було зобов’язано Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації скасувати всі рішення, прийняті після розкриття пропозицій конкурсних торгів учасників процедури закупівлі – "22.19.6. Рукавички медичні та інші вироби з гуми" [оголошення № 182677, оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель, бюлетень від 19.08.2015 № 318(19.08.2015)].

Замовником було акцептовано пропозицію ТОВ “ЄВАФАРМ”, оскільки пропозиція конкурсних торгів Скаржника не містила усіх необхідних документів та не відповідала документації конкурсних торгів.
Слід зазначити, що із наданих у складі копій пропозиції Переможця свідоцтв про державну реєстрацію, сертифікатів та паспортів якості, інструкцій з підтвердження відповідності запропонованого товару медико-технічним вимогам є лише у сертифікаті якості Shandong Yuyuan Latex Gloves Co., Ltd (Китай) від 24.01.2015р.
Відповідно, пропозиція конкурсних торгів Переможця не відповідала вимогам документації в цій частині і повинна бути відхилена Замовником.
Враховуючи вищенаведене, неправомірно відхиливши пропозицію конкурсних торгів Скаржника, через наведену в протоколі відхилення підставу, та не відхиливши пропозицію Переможця, яка не відповідала вимогам документації конкурсних торгів, чим порушив вимоги законодавства, зокрема, недискримінацію учасників конкурсних торгів. Права та законні інтереси товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "Медсервіс" можуть бути захищені шляхом зобов’язання Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації скасувати всі рішення, прийняті після розкриття пропозицій конкурсних торгів учасників.
З повним текстом рішення можна ознайомитися за посиланням http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=117687&schema=main.
Публікацію було створено в рамках проекту “Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні”, який виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.