Бюджет та громадськість

Громадській експертизі діяльності Львівської обласної державної адміністрації щодо залучення громадськості до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я - бути

Центр громадської адвокатури звернувся до Львівської обласної державної адміністрації з проханням про сприяння у проведенні громадської експертизи діяльності щодо залучення громадськості до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я.

22 жовтня 2015 року видано наказ №805 Департаментом охорони здоров’я ЛОДА про сприяння проведенню громадської експертизи.
Актуальність проблеми. Політику залучення громадськості до формування та реалізації місцевої політики реалізовує в тій чи іншій мірі кожен орган публічної влади. Законодавством та на рівні органів влади через прийняття локальних актів передбачаються різні механізми такого залучення.
Одним із напрямків у сфері охорони здоров’я відповідно до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2015 рік є оптимізація мережі лікувально-профілактичних закладів з метою забезпечення відповідного доступу населення до медичних послуг усіх рівнів надання медичної допомоги, подальша реалізація програмно-цільового методу фінансування для розвитку пріоритетних напрямів галузі охорони здоров’я. Ефективним способом підвищення якості певних реформ, розробки програм є залучення громадськості, окрім того, це на сьогодні визнається як необхідна умова належного управління бюджетними ресурсами.
Мета проведення громадської експертизи – на основі громадського аналізу проведення оцінки діяльності Львівської обласної державної адміністрації щодо залучення громадськості до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я.
Предмет громадської експертизи – діяльність Львівської обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів щодо забезпечення умов для доступу до інформації, яка стосується громадського інтересу та є необхідною для участі інститутів громадянського суспільства в бюджетній політиці у сфері охорони здоров’я Львівської області, механізми та способи залучення, які застосовуються та їх ефективність.
22 жовтня 2015 року видано наказ №805 Департаментом охорони здоров’я ЛОДА про сприяння проведенню громадської експертизи діяльності Львівської обласної державної адміністрації щодо залучення громадськості до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я.
Публікацію створено в рамках проекту “Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні”, який виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.