Бюджет та громадськість

Семінар-обмін «Виклики підтримки громадських неурядових організацій та посилення їхнього голосу на локальному рівні»: зголошення до участі

16 грудня 2014 р. у місті Львові буде проводитись семінар-обмін «Виклики підтримки громадських неурядових організацій та посилення їхнього голосу на локальному рівні».

До участі запрошуються представники ресурсних центрів, центрів правової інформації, інших організацій, які надають консультаційну, методичну та іншу підтримку громадським ініціативам на місцях.

Метою заходу є поглиблення розуміння сьогоднішніх викликів підтримки НУО на локальному рівні, вироблення ідей та програмування спільних дій для їхнього просування з врахуванням наявних ресурсів в організацій та взаємного обміну досвідом.

Для участі буде відібрано 15 представників із різних регіонів.

Зголошення проводиться за он-лайн формою https://docs.google.com/a/lawngo.net/forms/d/14cfnzoPYWHzTHRQf-7EuJNtA8s... до 27 листопада, повідомлення буде здійснено про відбір не пізніше 1 грудня.

Захід проводиться програмою правової підтримки НУО ГО «Центру громадської адвокатури» (Львів) в партнерстві із Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» (Дніпропетровськ) у рамках проекту «Посилення голосу неурядових організацій в Україні», що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Витрати, які стосуються доїзду до місця проведення заходу (м. Львова) і в зворотному напрямку, перебування у місці проведення заходу покривається організаторами. Необхідними для відшкодування транспортних витрат є наявність оригіналів квитків.

Контактна особа: Мар’яна Багній, м. Львів, пр. Чорновола 63 оф.706, 0978641345, cga@lawngo.net

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.