Бюджет та громадськість

Пропонуємо вашій увазі аналітичний звіт «Стан медико-соціальної експертизи в Україні та шляхи покращення її реалізації».

Даний звіт виданий Центром громадської адвокатури в рамках проекту «Реалізація громадських ініціатив підтримки правової допомоги щодо проходження медико-соціальної експертизи та пов’язаних із нею питань, аналізу викликів інвалідизації, реабілітації, підготовки пропозицій та їх просування», який реалізовується за підтримки Програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

В аналітичному звіті мітиться інформація щодо аналізу нормативно-правових актів, які регулюють процедуру проведення медико-соціальної експертизи та реабілітацію інвалідів, щодо іноземного досвіду функціонування служб медико-соціальної експертизи та встановлення інвалідності, щодо аналізу відповідей на запити про інформацію щодо проблемних питань реалізації медико-соціальної експертизи, щодо громадської експертизи та її результатів. Також, до аналітичного звіту додано матеріали надані Міністерством охорони здоров’я України на запит про проведення громадської експертизи.

Детальніше з виданням можна ознайомитись тут:

Причіплений файлРозмір
Analiz (4).pdf1.58 MБ

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.