Бюджет та громадськість

Восьмий випуск "Юридичного радника з соціальних питань"

Пропонуємо Вашій увазі Восьмий випуск «Юридичного радника з соціальних питань»

Радник - це електронне видання для організацій соціального спрямування та цільових груп, з якими вони працюють.

У новому випуску читайте:
- про те, які пільги надаються особам, що належать до першої категорії осіб постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС;
- про досвід реалізації соціальної політики в Україні;
- статтю про соціальний захист населення в Німеччині;
- актуальні прийняті правові акти, які стосуються пільговиків;
- новини соціальної сфери: про допомогу для малозабезпечених сімей, інтерв’ю з головою громадської організації «Оселя», яка опікується бездомними, про введення соціальної картки та про те, що у Львові склали карту бездомності та ін.;
- Коментарі представників Міністерства праці та соціальної політики України: щодо покращення якості послуг в інтернат них установах, щодо уточнення Верховною Радою порядку призначення державної допомоги малозабезпеченим сім'ям та умови, за яких вона призначається, та ін.;
- правові консультації.

Підготовка радника здійснюється програмою правової підтримки організацій громадського сектору та проектом «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів» Центру громадської адвокатури завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».
Видання розраховане на широке коло читачів, перш за все буде корисним для організацій, які працюють із соціально вразливими категоріями громадян, органам влади та активних громадян.
Інформація, що опубліковуватиметься, буде корисною для громадян різного віку та соціального статусу, з якими працюють організації.
З третім випуском «Юридичного радника з соціальних питань» Ви можете ознайомитись:
на порталі «Юрист НГО»:
на порталі Studua.org:
Новини та публікації із Радника також розміщуватимуться на порталі «Юрист НГО». Запрошуємо до написання матеріалів, подання своїх анонсів та публікацій на соціально-правову тематику.

З повагою,
Оксана Коваль, керівник проекту «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів»

Контакти:
Центр громадської адвокатури
м. Львів, вул. Cтавропігійська 11 оф. 3.
тел. (032) 275-22-98, моб. 80979812738
E-mail: pilgu@lawngo.net, cga@lawngo.net

Причіплений файлРозмір
№8.rar984.95 КБ

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.