Бюджет та громадськість

Сьомий випуск "Юридичного радника з соціальних питань"

Пропонуємо Вашій увазі СЬОМИЙ ВИПУСК «ЮРИДИЧНОГО РАДНИКА З СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ».

Радник - це електронне видання для організацій соціального спрямування та цільових груп, з якими вони працюють.

У новому випуску читайте:
- про те, які особи віднесені законодавством до жертв нацистських репресій та які пільги передбачені для даної категорії громадян;
- про поняття соціальної політики держави та її моделі;
- статтю про соціальний захист населення в Швеції ;
- актуальні прийняті правові акти, які стосуються пільговиків;
- новини соціальної сфери: про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, про те скільки ж ми платимо за комунальні послуги, про перешкоди які долають інваліди, про відкриття у Сімферополі відділення для дітей-інвлідів по профтехнічній освіті, про недержавні пенсійні фонди та ін.;
- Коментарі представників Міністерства праці та соціальної політики України: щодо пропозицій розширення форм та методів соціального діалогу, про гнучкий продовжений графік роботи Державної служби зайнятості в з метою протидії негативним проявам кризових явищ на ринку праці та ін.;
- правові консультації.

Підготовка радника здійснюється програмою правової підтримки організацій громадського сектору та проектом «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів» Центру громадської адвокатури завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».
Видання розраховане на широке коло читачів, перш за все буде корисним для організацій, які працюють із соціально вразливими категоріями громадян, органам влади та активних громадян.
Інформація, що опубліковуватиметься, буде корисною для громадян різного віку та соціального статусу, з якими працюють організації.
З третім випуском «Юридичного радника з соціальних питань» Ви можете ознайомитись:
на порталі «Юрист НГО»: http://lawngo.net/index.php?catid=115
на порталі Studua.org: http://www.studua.org/sections/inshi-resursy
Новини та публікації із Радника також розміщуватимуться на порталі «Юрист НГО». Запрошуємо до написання матеріалів, подання своїх анонсів та публікацій на соціально-правову тематику.

З повагою,
Оксана Коваль, керівник проекту «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів»

Контакти:
Центр громадської адвокатури
м. Львів, вул. Cтавропігійська 11 оф. 3.
тел. (032) 275-22-98, моб. 80979812738
E-mail: pilgu@lawngo.net, cga@lawngo.net

Причіплений файлРозмір
radnuk7.rar979.59 КБ

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.