Бюджет та громадськість

Парламент прийняв за основу Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення інвалідів автомобілями"

Парламент прийняв за основу Закон України „Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення інвалідів автомобілями” № 2740. Документ представив перший заступник Міністра праці та соціальної політики України Павло Розенко.

За його словами, законопроект був розроблений у відповідь на численні звернення, викликані проханнями громадян щодо можливості залишення членам сімей померлих інвалідів автомобілів, якими вони за життя були забезпечені.

„Деякою мірою ця проблема вже врахована шляхом внесення змін до постанови Уряду від 19.07.06 № 999 „Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями”. Однак це питання потребує врегулювання на законодавчому рівні”, - зазначив урядовець.

Павло Розенко поінформував, що проект закону надає право Уряду визначати порядок та умови передачі автомобіля, виданого через органи праці та соціального захисту населення, у власність членам сім’ї інваліда, який помер.

„Прийняття цього Закону чекають близько 100 тис. інвалідів, які відповідно до чинного законодавства перебувають на обліку для забезпечення автомобілями, та понад 67 тис. інвалідів, що вже їх отримали”, - наголосив перший заступник Міністра праці.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.