Бюджет та громадськість

Урядом не буде зменшено жодної виплати як непрацюючим, так і працюючим пенсіонерам, наголошує Людмила Денісова

Урядом не буде зменшено жодної виплати як непрацюючим, так і працюючим пенсіонерам. Також ні Мінпраці, ні Уряд не збираються підвищувати пенсійний вік. Це не на часі. На цьому зробила наголос Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова, виступаючи на засіданні колегії у Мінпраці.

За її словами, Урядом встановлено механізм поетапного підвищення розмірів пенсій: з 1 квітня – на 7,5 грн., з 1 липня – на 14,2 гривні, а з 1 жовтня – на 28,4 гривні. А з 1 березня вже проводиться підвищення пенсій у зв’язку із зростанням середньої заробітної плати за 2008 рік із застосуванням коефіцієнту, що відповідає 20 % темпів зростання середньої заробітної плати. „Призначення нових пенсій здійснюється із застосуванням показника заробітної плати за 2008 рік в розмірі 1574 грн., який збільшився на 31 % порівняно з 2007 роком, - наголосила Міністр. – А перерахунок пенсій із урахуванням стажу роботи, набутого після призначення пенсії, буде проведено із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2007 рік у розмірі майже 1198 грн.”.

Людмила Денісова ще раз звернула увагу, що фінансування виплати пенсій за березень завершено 23 березня у повному обсязі. Очікуємо, що надходження внесків до Пенсійного фонду за березень становитиме до 110 %.

„Ми напрацювали та внесли на розгляд до Верховної Ради України зміни до порядку зарахування працівникам села та працівникам інших сезонних галузей економіки стажу за підсумками сплати страхових внесків за рік. На цій основі розмір пенсій збільшиться в середньому на 10 %”, - сказала Людмила Денісова. Крім того, зауважила Міністр, внесено пропозицію посилити соціальні гарантії жінкам, які здійснюють догляд за дітьми віком до 3 років, шляхом надання права жінці виключати ці періоди із заробітку для обчислення пенсії, що дозволить збільшити розмір пенсії, без урахування часу догляду за дитиною, більш ніж на 20 %.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.