Бюджет та громадськість

Увага! Обговорення проблем, повязаних з реалізацією права власності в Україні.

05.10.2011р. у м.Івано-Франківськ за адресою вулиця Галицька, 4а, у приміщенні Регіонального туристично-інформаційного центру (конференц-зал) відбудеться обговорення на тему «Реалізація права власності – більше проблем, ніж можливостей». Початок об 11.00.

До участі в заході запрошуються представники неурядових організацій, представники органів влади, в тому числі суду, представники засобів масової інформації, а також інші заінтересовані особи.

Захід організовує Центр громадської адвокатури в межах проекту «Покращення умов реалізації та захисту права власності як основного речового права», що виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду „Відродження”.

Під час заходу на обговорення будуть винесені наступні питання: труднощі в реалізації права власності, їх причини, найбільш поширені категорії спорів; соціальні виплати як особливий об’єкт права власності, проблеми, пов’язані з його реалізацією, та роль суду у вирішенні цієї проблеми; реалізація права державної та комунальної власності та ін.

Також під час обговорення буде представлено категорії справ, по яких відбувається найбільше порушень права власності, а також запропоновано шляхи вирішення вищезазначених проблем.

Контакти: Оксана Коваль, Центр громадської адвокатури, (032) 2 444 659, cga@lawngo.net

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.