Бюджет та громадськість

Увага! 21.10.2011р. відбудеться обговорення

21.10.2011р. у м.Львові за адресою вул. Князя Романа, 20, у приміщенні готелю «Швейцарський» (конференц-зал) відбудеться обговорення на тему «Право власності в України – реалізовувати чи захищати?». Початок об 11.00.

До участі в заході запрошуються представники неурядових організацій, представники органів влади, представники засобів масової інформації, а також інші заінтересовані особи.
Захід організовує Центр громадської адвокатури в рамках проекту «Покращення умов реалізації та захисту права власності як основного речового права», що виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду „Відродження”.
Під час заходу на обговорення будуть винесені наступні питання: труднощі в реалізації права власності, їх причини, найбільш поширені категорії справ щодо порушення права власності, соціальні виплати як особливий об’єкт права власності, проблеми, пов’язані з його реалізацією, реалізація права комунальної власності, суд як орган, який покликаний захищати право власності, способи захисту права власності: що ефективно (за результатами огляду судової практики), реалізація та захист права власності неприбуткових організацій, позиції Європейського Суду з прав людини щодо захисту права власності та ін.
Також під час обговорення буде презентовано ТОП «10» порушень права власності в Україні.
Бажаючим прийняти участь в заході прохання зареєструватися за тел.032 2444659 або по електронній пошті - cga@lawngo.net.

Контакти:
Оксана Коваль, Центр громадської адвокатури,
Тел. (032) 2 444 659, cga@lawngo.net

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.