Бюджет та громадськість

Тривалість дій пільг для інвалідів на проїзд.

Відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» інваліди всіх груп, а також особи що супроводжують інвалідів першої групи та дітей-інвалідів мають право на безплатний проїзд у пасажирському міському транспорті (крім метрополітену і таксі), а також всіма видами приміського транспорту.

Також інваліди всіх групи та супроводжуючі особи мають право на 50-відсоткову знижку вартості проїзду на внутрішніх лініях (маршрутах) повітряного, залізничного, річкового та автомобільного, річкового та автомобільного транспорту в період з 1 жовтня по 15 травня. Отже судячи з законодавчих норм інваліди мають право безкоштовно користуватися приміським та міським транспортом протягом цілого року, а що стосується проїзду на внутрішніх лініях (тобто в межах України), то знижка 50-відстоків вартості діє тільки в зазначений період з 1 жовтня по 15 травня.

Правові консультації надаються в рамках проекту «Центр з надання правової допомоги при вирішенні конфліктів, які виникають під час проходження медико-соціальної експертизи», що виконується Центром громадської адвокатури за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
Правові консультації громадянам також надаються щоденно (з 10-00 до 17-00) у Центрі громадської адвокатури за адресою м.Львів, пр.Чорновола, 63, оф.413. Телефон (факс) 252-75-80, 0974865593, e-mail: cga@lawngo.net, www.pilga.in.ua

Оксана Коваль, Ірина Михалюк
Центр громадської адвокатури

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.