Бюджет та громадськість

Яким чином МСЕК визначає інвалідність пов’язану з Чорнобильською катастрофою?

Відповідно до Положення про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності від 03.12.2009 року, комісія визначає ступінь втрати здоров’я, групу і час інвалідності та їх причинний зв’язок з Чорнобильською катастрофою на підставі експертного висновку, визначеного в установленому порядку МОЗ лікувально-профілактичного закладу охорони здоров’я, міжвідомчої експертної ради чи постанови військово-лікарської комісії про причинний зв’язок захворювання з Чорнобильською катастрофою та за наявності:

1. посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з відміткою про перереєстрацію або посвідчення потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
2. посвідчення потерпілої дитини серії «Д» та вкладишу до нього для потерпілих дітей-інвалідів при досягненні ними 18 років.

Додаткова інформація
Правові консультації громадянам надаються щоденно (з 10-00 до 17-00) у Центрі громадської адвокатури за адресою м.Львів, пр.Чорновола, 63, оф.413. Телефон (факс) 252-75-80, 0974865593, e-mail cga@lawngo.net, www.pilga.in.ua. У разі потреби консультант може надати правову допомогу вдома або у стаціонарі, де він перебуває на лікуванні (за запитом на контакти центру тільки у Львівській області). Для інших областей – консультації електронною поштою, телефоном, консультації публікуватимуться на порталі та у газеті інвалідів «Благовіст».
Така діяльність здійснюється у рамках проекту «Центр з надання правової допомоги при вирішенні конфліктів, які виникають під час проходження медико-соціальної експертизи», що виконується Центром громадської адвокатури та Львівською обласною асоціацією інвалідів за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.