Бюджет та громадськість

Охороняти чи не охороняти?

Не вдалою виявилася спроба Комунальної міської дитячої клінічної лікарні м.Львова провести першу закупівлю на Порталі публічних закупівель Prozorro.

18.05.16 організатором було подано оголошення та до 30.05.2016 року приймалися пропозиції щодо надання послуг охоронників (пости) щодо охорони майна, прилеглої території та безпеки персоналу за адресою лікарні вул. П. Орлика 4, м. Львів.
Початкову вартість послуг визначено у сімі 183 000 грн. з ПДВ.

Проте після завершення тендеру не виявилося організацій, які б подали пропозиції, а як результат тендер відмінено.

В оголошені визначено такі критерії:
Кількість: Два пости (не менше чотирьох фізичних осіб підготовлені фізично, психологічно та професійно, і які мають відповідний досвід роботи віком до 50 років);
Графік чергування: цілодобово, включають будні, вихідні та святкові дні. Охоронники повинні чергувати відповідно до положень Кодексу законів про працю України. Предмет охорони: охорона порядку в лікарні, території та будівель, які розміщені на території лікарні, в т.ч.: головного корпусу, пральні, харчоблоку, службових приміщень, кисневої станції, дитячого майданчика.
Обов’язкові умови:
Щоденно о 19.00. поповерховий обхід приміщень головного корпусу та перевірка зачинення пральні, харчоблоку, службових приміщень, кисневої станції. В подальшому обхід кожну годину по затвердженому маршруту доповідати черговому по лікарні та в робочі дні адміністрації лікарні про стан справ.
У охоронника обов’язкова наявність відповідної форми одягу з відповідним маркуванням, засоби зв’язку та предмети самозахисту.
Можливість при необхідності викликати спеціальний підрозділ.

Приблизно у цей самий час, а точніше 13.05.2016, також свій перший тендер у системі Prozorro розмістило Адміністративно-господарське управління Львівської міської ради (код 23948575).
Тендер передбачав охорону об’єктів та особисту охорону об’єктів у м. Львові, проспект Червоної Калини, 72а (територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг у Сихівському районі) та вул. М.Хвильового, 14а (територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг у Шевченківському районі).
Станом на момент розкриття пропозицій (25.05.2016 18:00) в тендері взяв участь 1 учасник - Львівське комунальне підприємство "Муніципальна дружина" (код 32126676) з пропозицією на всю суму торгів – 150 000 грн.
Хоча пройшло вже 6 днів з часу розкриття пропозицій, станом на 17 год. 31.05.2016 рішення про визначення переможця у системі прозоро – відсутнє.

У технічному завданні визначено:
Вимоги:
1. Наявність охоронників 3-го розряду – і вище.
Спосіб підтвердження: Довідка в довільній формі, яка підтверджує, наявність охоронників 3-го розряду – і вище.
2. Технічне забезпечення:
- спецзв’язок, група швидкого реагування (у кількості не менше 4 чол.), службовий автотранспорт, наявність диспетчерської служби моніторингу з можливістю підключення локальної системи відеонагляду клієнта.
Спосіб підтвердження: Довідка в довільній формі про підтвердження наявності матеріально-технічної бази для виконання договору про закупівлю.
3. Досвід охоронної діяльності: більше 7-ми років.
Спосіб підтвердження: Засвідчені підписом уповноваженої особи Учасника та печаткою (за наявності) копії договорів про надання послуг, аналогічних тим що є предметом закупівлі, за останні 7 років (не менше однієї копії одного договору за кожен рік).

Публікацію створено в рамках проекту “Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні”, який виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.