Бюджет та громадськість

Шукаємо експертів для роботи у Донецькій та Луганській ОДА

Західноукраїнський ресурсний центр в рамках надання послуг для проекту ПРООН «Відновлення самоврядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» оголошує конкурс на посади експертів, що допоможуть в роботі Донецької та Луганської обласної державної адміністрації, та працюватимуть радниками керівників Донецької та Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Радники повинні знати: Конституцію та закони України, а також укази Президента України і постанови Верховної Ради України, прийняті відповідно до Конституції та законів України, акти Кабінету Міністрів України, міжнародні договори України, інші підзаконні нормативно-правові акти, конвенції, стандарти та рекомендації міжнародних організацій, у т.ч. документи, що стосуються публічних закупівель.
Радники повинні володіти навичками впевненого користувача ПК; мати аналітичне мислення, вміння працювати у багатозадачному середовищі.
Радники підпорядковуються безпосередньо голові обласної державної адміністрації, керівнику обласної військово - цивільної адміністрації, керуються Конституцією та законами України, а також указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, Положенням про обласну державну адміністрацію, Типовим регламентом місцевої державної адміністрації, Положенням про структурний підрозділ, що стосується його компетенції, посадовою інструкцією.

В рамках діяльності кандидати розглядатимуться на наступні 6 посад:

Радник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань взаємодії із засобами масової інформації, внутрішньої політики та прозорості влади.
Радник голови Луганської обласної державної адміністрації з правових питань та децентралізації.
Радник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.
Радник голови Донецької обласної державної адміністрації на громадських засадах з питань публічних закупівель.
Радник голови Донецької обласної державної адміністрації на громадських засадах з питань інформаційної та внутрішньої політики.
Радник голови Донецької обласної державної адміністрації на громадських засадах з питань житлово-комунального господарства

Проект «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» є невід’ємною частиною загальної Програми ПРООН «Відбудова та встановлення миру». В цьому проекті увагу зосереджено на втіленні таких компонентів: «Створення надійної системи моніторингу»; «Допомога в організації місцевих структур врядування та відновлення базових послуг» та «Примирення та суспільна злагода». Проект буде охоплюватиме 2 облдержадміністрації, 15 міст у двох охоплених конфліктом областях України (Донецька і Луганська) та щонайменше два села з кожної області. Основою для участі міст і сіл в цьому проекті є зацікавленість місцевих органів влади, оформлена у вигляді письмової угоди про співпрацю з ПРООН.
Загальна мета проекту полягає в тому, щоб сприяти відновленню і покращенню функціонування органів влади великих та малих міст в питаннях формування політики, загального управління та надання послуг.
Першочергова мета проекту полягає в тому, щоб надати допомогу органам влади Донецької і Луганської областей за допомогою малих грантів та програм обміну для зміцнення організаційних структур міської адміністрації.
У рамках проекту «Відновлення самоврядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» Західноукраїнський ресурсний центр надає послуги «Малі гранти і програми обміну для зміцнення організаційних структур в органах влади Донецької та Луганської областей», що передбачає проведення аналізу структур обласних адміністрацій на Донбасі та заповнення найбільш критичних ділянок кваліфікованими експертами-радниками, які допоможуть роботі адміністрацій.

Якщо ви хочете впливати на зміцнення організаційних структур у Донецькій та Луганській області — то неодмінно надішліть нам своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу: office@zurc.org

Ми розглянемо всі заявки,що надійдуть до 12 червня 2016 року включно.

Детальніше про конкурс, а також повні версії завдань та кваліфікаційних вимог Радників Ви можете прочитати на сайті: zurc.org у додатках до цього оголошення.

Детально про умови роботи на посадах експертів-радників запитуйте за телефоном 032 297 66 24, або пишіть нам на електронну адресу office@zurc.org .

Джерело: http://zurc.org/

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.