Бюджет та громадськість

Як долати "труднощі перекладу" бюджетних питань навчались НУО у Львові

multmult
У місті Львові 12-13 травня проводився семінар-обмін «Посилення спроможності громадськості брати участь у бюджетному процесі».
Захід організовано ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту «Залучення у бюджетний процес через активну і компетентну участь громадськості», що реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Учасниками заходу стали представники громадських неурядових організацій з різних областей України.
У рамках першого дня семінару громадські активісти мали змогу більше дізнатись про державні закупівлі та можливості громадськості здійснювати їх моніторинг, яким чином складні питання про бюджет можна подавати просто і доступно, а також нові методи підвищення прозорості бюджетного процесу та можливостей громадськості брати участь в ньому.
Учасники взяли участь із застосуванням методу "The World cafe" в обговоренні важливих питань як зацікавити громадян брати участь у бюджетному процесі, яким чином громадськість може впливати на прозорість та підзвітність у сфері публічних фінансів, як громадяни можуть впливати на формування та раціональне використання місцевих бюджетів.
У рамках другого дня Віталій Моргун та Антон Вусик (Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», Дніпропетровськ) представили застосування технології мультиплікаційної анімації у громадській діяльності.
Також завдяки підтримці тренерів трьом групам учасників семінару вдалось створити протягом кількох годин анімаційні ролики із спрощеним баченням бюджетного процесу для простих громадян.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.