Бюджет та громадськість

Cемінар-обмін «Посилення спроможності громадськості брати участь у бюджетному процесі» (Львів)

ГО «Центр громадської адвокатури» розпочинає серію дводенних навчальних семінарів та воркшопів щодо посилення спроможності громадських активістів брати участь у бюджетному процесі та реалізовувати ініціативи у своїх регіонах.
12-13 травня 2016 року у місті Львові буде проводитись перший дводенний семінар-обмін.
Запрошуються до співпраці громадські активісти, представники громадських неурядових організацій, які працюють в областях України. Особливий акцент робиться на представників із Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської областей.
Реєстрація учасників відбувається до 6 травня 2016 року.
Участь у заході можуть взяти представники громадських неурядових організацій, громадські активісти, які працюють чи зацікавлені працювати у сфері посилення спроможності інститутів громадянського суспільства брати участь у бюджетному процесі з метою проведення його моніторингу та оцінки ефективності, підвищення знань про бюджетний процес, використовувати інструменти громадської участі.
Завданнями семінару є підвищення розуміння про бюджет та бюджетні процеси на регіональному рівні; інструменти, які може використовувати громадськість; практики, які можна використовувати для підвищення прозорості бюджетного процесу та залучення громадськості до його формування та реалізації; обмін між учасниками інформацією та досвідом в цій сфері.
Для участі просимо зареєструватись в он-лайн формі (http://goo.gl/forms/bCTLcqecEG), за результатами чого здійснюватиметься відбір.
Контактна інформація щодо заходу: Ярослав Хауяляк, 0969572585, 0992750240, cga@lawngo.net.
Витрати на проїзд відшкодовують організатори у межах вартості потягу купе.
Відшкодування транспортних витрат відбувається за наявності квитків в обидві сторони проїзду.
Захід проводиться ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту «Залучення у бюджетний процес через активну і компетентну участь громадськості», що реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в України.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.