Бюджет та громадськість

Навчальний семінар 21.04.2016 «Як громадськість може долучитись до участі у формуванні та реалізації бюджету у сфері охорони здоров’я у Львівській області», м. Львів

21 квітня 2016 року буде проводитись навчальний семінар «Як громадськість може долучитись до участі у формуванні та реалізації бюджету у сфері охорони здоров’я у Львівській області».

До участі у заході запрошуються представники громадських неурядових організацій, які зацікавлені в долученні до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я та працюють із пацієнтами, медиками у Львівській області.

У рамках заходу проводитимуться навчання з метою підвищення обізнаності із питаннями бюджету, його формування, прийняття та реалізації, як шукати інформацію та працювати із нею, які інструменти громадського впливу може використовувати громадськість, що таке обласні бюджетні програми, який порядок їх формування та реалізації, як проводити громадський моніторинг та оцінку програм та заходів.

Для участі просимо зареєструватись за контактами: cga@lawngo.net або 0969572585, 0992750240 із вказівкою прізвища, імені, організації, контактів та мотивації участі. Витрати на проїзд для представників з районів Львівщини відшкодовують організатори.

Захід проводиться ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту «Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні», що підтримується програмою «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.