Бюджет та громадськість

Відбулись зустрічі із представниками пілотних міст щодо просування відкритості бюджетної інформації та залучення громадськості

У місті Жовкві та Перемишляни експерти зустрілись із представниками громад щодо просування відкритості бюджетної інформації та залучення громадськості.

22 липня 2015 р. відбулись дві зустрічі із міськими головами міст Жовква та Перемишляни, працівниками ради. На зустрічі були присутні від Центру політичних студій та аналітики Сергій Карелін від Центру громадської адвокатури (м. Львів) Тетяна Яцків та Іванна Фединчук.

21 липня відбувся круглий стіл, на якому обговорювались питання громадської участі у бюджетному процесі, міський голова Жовкви Петро Вихопень залучив до роботи відповідальних працівників з питань фінансів та інформування про діяльність ради для підготовки роботи над програмним забезпеченням «Відкритий бюджет» та бюджетним регламентом.

Олександр Зозуля, міський голова Перемишля під час зустрічі розповів про практики громадського залучення до прийняття рішень на рівні громади, які застосовувались раніше.

Обидва міські голови зацікавлені у тому, щоб залучати громадськість до бюджетного процесу і запроваджувати прозоре подання інформації, співпрацювати з проектом.

Зустрічі відбувались у рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет», який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.