Бюджет та громадськість

«Ремонтні» та «будівельні» закупівлі у Львівській області

Завершується «сезон» закупівель на ряд ремонтів та закупівель будівництва у Львівській області.
Нижче подаємо таблицю - вибірку щодо тих, що здійснюються.
Однією із найбільш цікавих, які реалізовуються сьогодні, є велодоріжка на Рясне. Департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради було оголошено закупівлю щодо будівництва велосипедної доріжки в мікрорайоні Рясне-1. Оголошення було розміщене на сайті щодо державних закупівель 8 травня 2015 року.

В умовах перевантаженого транспортного сполучення цього мікрорайону це є вкрай актуальним. Інший учасник торгів, а саме ТОВ «Ожидівський асфальтобетонний завод» подавав скаргу до постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель. Проте скаргу було відкликано товариством. Знову ж таки, питання стосувалось ряду невідповідності в документах, які були подані учасниками для торгів (по суті їм відповідати вкрай було важко). Тоді як двох учасників уже було відхилено на етапі розкриття пропозицій, в тому числі вищевказаного ТОВ, яке пропонувало найнижчу ціну.

На реалізацію задуму дано три місяці, вочевидь, що умови погодні вимагають, щоб це було зроблено максимально швидко. Окрім того, в умовах конкурсу вказувалось, що повинне бути певне обладнання, і це уже «готові» специфікації для техніки, можливо, вона не наявна у конкурентів. Щодо цього питання Центр громадської адвокатури звернувся до контролюючих органів в області.

Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

Додаток. Вибірка «ремонтно-будівельних» закупівель у Львівській області (підготовлена юристами Центру громадської адвокатури з інформації, яка доступна на веб-сайті державних закупівель)

Причіплений файлРозмір
будівництво та ремонт закупівлі.pdf246.12 КБ

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.