Бюджет та громадськість

ПАТ "Львівобленерго" за результатами двох закупівель витратить 27 мільйонів на електричні лічильники та трансформатори

ПАТ "Львівобленерго" закупить лічильники електричної енергії багатофункціональні за двома лотами в кількості 2 та 5 найменувань (Вісник державних закупівель 299(23.07.2015) від 23.07.2015, бюлетень № 167795).

Виконавцем за першим лотом буде Товариство з обмеженою відповідальністю «Промснабінвест», що надасть послуги на більш як 19 мільйонів. За другим лотом виконавцем є Дочірнє підприємство «Клас-контакт» Товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародна інформаційно-консалтінгова група», яка виконає роботу за 3 мільйони.
ПАТ "Львівобленерго" також проводив державну закупівлю трансформаторів електричних (Вісник державних закупівель 299(23.07.2015) від 23.07.2015,бюлетень №167826). Переможцем за результатами закупівель є знову ж таки Дочірнє підприємство «Клас-контакт» Товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародна інформаційно-консалтінгова група», що надасть товарів на суму 5 мільйонів.

Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.