Бюджет та громадськість

Товариство з обмеженою відповідальністю «РУМЕД» надасть інструментів в сфері медицини на мільйон гривень

Комунальний заклад Львівської облради "Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр" закупив інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні на 1 251 772,81 (один мільйон двісті п'ятдесят одна тисяча сімсот сімдесят дві) грн. 81 коп.

Переможцем за відкритою процедурою закупівлі стало Товариство з обмеженою відповідальністю «РУМЕД» (Вісник державних закупівель 291(13.07.2015) від 13.07.2015, оголошення № 162256). Що цікаво, очікувана вартість закупівлі становила 600000 (шістсот тисяч) грн., що в два рази нижче від ціни наявної закупівлі.
На конкурс подавалися лише дві заявки. Крім переможця торгів, учасником також виступало Товариство з обмеженою відповідальністю «А-СЕПТ», пропозиція якого була вищою на 50 тис.
Що стосується замовника, то Центр громадської адвокатури при здійсненні моніторингу державних закупівель повідомляв, що Комунальний заклад Львівської облради “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр” проводив торги у сфері медицини на закупівлю наркозно-дихального обладнання – апарату штучної вентиляції легень експертного класу - 1 од. Але постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель винесла рішення про їх відміну. Більш детальніше можна ознайомитися за посиланням http://www.pilga.in.ua/node/6670.
Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.