Бюджет та громадськість

Круглий стіл “Реформа державних закупівель: досягнення та перспективи”

TransparencyInternational Україна, Центр політичних студій та аналітики за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» запрошують взяти участь у круглому столі, присвяченому досягненням та перспективам реформування системи державних закупівель України.

Захід відбудеться 13 липня о 14.00 за адресою Грушевського, 26/1, готель «Київ»,«Кришталева зала», 2-й поверх.

У ході круглого столу урядовці, народні депутати та громадські експерти обговорять зміни, які пропонуються урядовим законопроектом № 2087а щодо зниження корупційних ризиків, спрощення участі бізнесу у державних торгах тощо. До розгляду законопроекту у другому читанні залишаються лічені дні.

На круглому столі будуть вперше представлені широкій громадськості концепція електронного оскарження державних торгів та конкретні плани щодо запровадження електронних закупівель до кінця цього року. Крім того, учасники заходу зможуть ознайомитися із новітнім підходом до моніторингу та аналізу державних тендерів з використанням сучасних ІТ інструментів.

До виступів на круглому столі запрошені заступник міністра економічного розвитку і торгівлі М.Нефьодов, голова підкомітету з регулювання державних закупівель Комітету ВРУ з питань економічної політики А.Кошелєва, представники ключових фракцій Верховної Ради України, голова департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку та торгівлі О.Стародубцев, в.о. директора ДП «Зовнішторгвидав України» О.Наход, експерти Національної ради реформ, проекту ProZorro, Transparency International Україна, Центру політичних студій та аналітики, Центру протидії корупції, представники ІТ спільноти, учасників торгів тощо.

Для участі у круглому столі просимо вас попередньо зареєструватися, заповнивши коротку електронну форму до 12 липня, або ж надіслати листа на електронну адресу nestulia@ti-ukraine.org

З усіх організаційних питань просимо тримати зв’язок з Віктором Нестулею (nestulia@ti-ukraine.org, +38(050)309-10-01).
Джерело: Центр політичних студій та аналітики

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.