Бюджет та громадськість

Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр проводив процедуру державних закупівель за дискримінаційними вимогами

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель розглянула скаргу приватного акціонерного товариства “Медфарком-Центр” від 20.04.2015р. №02-04/15 (зареєстровану в Комітеті 20.04.15р. за № 8-20/930-ДЗ) щодо встановлення Львівським державним онкологічним регіональним лікувально-діагностичним центром дискримінаційних вимог у документації конкурсних торгів на закупівлю – “21.20.1 Ліки (цитостатики – 6 найменувань)” (оголошення №105101, оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель, бюлетень від 03.04.2015 №226 (03.04.2015).

Як встановила адмінколегія, документація конкурсних торгів містить ряд вимог, що суперечать чинному законодавству, є дискримінаційними та такими, що спрямовані на умисне обмеження конкуренції та надання переваг певним суб’єктам господарювання, оскільки предметом закупівлі є лікарські засоби шести торгових найменувань препаратів різних виробників, об’єднані в один лот. Один з шести препаратів, лікарський засіб “Бандронат” у формі концентрату для приготування розчину для інфузій, 6мг/6 мл, який містить у якості діючої речовини ібандронову кислоту, може запропонувати лише виробник “Рош діагностик ГмбХ” для Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд.
Враховуючи викладене, постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України, зобов’язала Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр внести зміни до документації конкурсних торгів на закупівлю – “21.20.1 Ліки (цитостатики – 6 найменувань)” з метою усунення вищевказаних порушень.
З повним текстом рішення можна ознайомитися за посиланням http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=112515&schema=main.
Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.