Бюджет та громадськість

У Львові 120 дітей з особливими потребами змагалися в олімпіаді

Вчора, 17 жовтня, у Львові відбулася Спеціальна олімпіада для дітей з особливими потребами, в межах якої пройшли змагання та майстер-класи з баскетболу, бадмінтону, футболу та флорболу.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Участь у заході взяли близько 120 дітей зі спеціалізованих шкіл-інтернатів м. Львова №102, №104, навчально-реабілітаційного центр «Мрія», спеціалізованого інтернату «Довіра» та громадської організації неповносправних дітей м. Червонограда.

На урочистому відкритті змагань з вітальними словами до присутніх звернулися представники проекту «Спеціальна олімпіада Львівщини» Аліна Передерій та Андрій Породко, начальник спортивного відділу Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ігор Вовк, начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради Володимир Шнайдер, а також співак, фіналіст проект «Голос країни» Владислав Левицький, який виконав гімн України.

Після урочистого відкриття діти взяли участь у майстер-класах, де учасники олімпіади під керівництвом досвідчених наставників мали змогу спробувати свої сили у різних видах спорту.

Зокрема, уроки баскетболу для дітей проводили гравці баскетбольного клубу «Політехніка – Галичина»; футболу – екс-футболіст молодіжної команди «Карпати», спеціаліст Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Микола Грешта та тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи «Карпати» Андрій Тлумак. Федерація флорболу Львівщини та тренери Обласної дитячо-юнацької спортивної школи м. Львова навчили дітей основним навичкам гри у флорбол та бадмінтон.

Після закінчення спортивних заходів учасникам Спеціальної олімпіади вручили іменні сертифікати, пам’ятні буклети. Також у кінотеатрі «Сокіл» їм продемонстрували український художній фільм «Іван Сила».

Довідка ІА ZIK.

Спеціальна олімпіада – це міжнародна благодійна організація, що проводить цілорічні спортивні тренування та змагання з переліку Олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями в розумовому розвитку в усьому світі.

Офіційно Спеціальна Олімпіада України була заснована у березні 2002 року, хоча українські атлети з вадами розумового розвитку брали участь у міжнародних змаганнях Спеціальної олімпіади та у кожних Всесвітніх іграх, починаючи з 1995 р. Сьогодні Олімпіада – це всеукраїнська організація, до якої залучено більше 17 000 атлетів у 18 регіонах.
Джерело: ЗІК

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.