Бюджет та громадськість

Девятий випуск "Юридичного радника з соціальних питань"

Пропонуємо Вашій увазі Дев’ятий випуск «Юридичного радника з соціальних питань»

Радник - це електронне видання для організацій соціального спрямування та цільових груп, з якими вони працюють.

У новому випуску читайте:
- про те, які пільги надаються особам, що належать до другої, третьої та четвертої категорії осіб постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС;
- про основні проблеми соціальної політики та шляхи їх подолання для України;
- статтю про досвід соціального захисту населення в Японії;
- актуальні прийняті правові акти, які стосуються пільговиків;
- новини соціальної сфери: про збереження соціальних виплат у 2009 році, про те, як бездомний виграв суд у КМДА, інтерв’ю з заступником начальника головного управління праці та соціального захисту населення Львівської ОДА Оксаною Яковець, про боротьбу Італії з нелегальними емігрантами та інші.
- Коментарі представників Міністерства праці та соціальної політики України: щодо забезпечення у 2009 році фінансування пенсій вчасно й у повному обсязі, Коментар до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 17.06.2008 № 303, про те, що у Державному бюджеті на 2009 рік видатки на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам збільшено з урахуванням індексу інфляції на 22,5% проти показників 2008 року, та ін.;
- правові консультації.

Підготовка радника здійснюється програмою правової підтримки організацій громадського сектору та проектом «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів» Центру громадської адвокатури завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».
Видання розраховане на широке коло читачів, перш за все буде корисним для організацій, які працюють із соціально вразливими категоріями громадян, органам влади та активних громадян.
Інформація, що опубліковуватиметься, буде корисною для громадян різного віку та соціального статусу, з якими працюють організації.
З третім випуском «Юридичного радника з соціальних питань» Ви можете ознайомитись:
на порталі «Юрист НГО»: http://lawngo.net/index.php?catid=115
на порталі Studua.org: http://www.studua.org/sections/inshi-resursy
Новини та публікації із Радника також розміщуватимуться на порталі «Юрист НГО». Запрошуємо до написання матеріалів, подання своїх анонсів та публікацій на соціально-правову тематику.

З повагою,
Оксана Коваль, керівник проекту «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів»

Контакти:
Центр громадської адвокатури
м. Львів, вул. Cтавропігійська 11 оф. 3.
тел. (032) 275-22-98, моб. 80979812738
E-mail: pilgu@lawngo.net, cga@lawngo.net

Причіплений файлРозмір
Радник №9.rar1.3 MБ

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.