Бюджет та громадськість

Мінпраці впроваджує механізм ліцензування професійної діяльності у сфері надання соціальних послуг.

В Україні триває робота щодо удосконалення державного управління сферою соціального обслуговування вразливих категорій громадян. З цією метою впроваджується механізм ліцензування професійної діяльності у сфері надання соціальних послуг.

Для запровадження механізму ліцензування розроблено та затверджено наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 18.03.2009

№ 106 „Про деякі питання організації роботи щодо видачі, переоформлення та анулювання ліцензії Міністерства праці та соціальної політики України на провадження професійної діяльності у сфері надання соціальних послуг”. яким затверджено склад Комісії міністерства праці та соціальної політики України з питань ліцензування професійної діяльності у сфері надання соціальних послуг, Положення про Комісію Міністерства праці та соціальної політики України з питань ліцензування професійної діяльності у сфері надання соціальних послуг та Регламент роботи щодо порядку видачі, переоформлення та анулювання ліцензії Міністерства праці та соціальної політики України на провадження професійної діяльності у сфері надання соціальних послуг.

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють професійну діяльність у сфері надання соціальних послуг!

- Реквізити органу ліцензування:

01001, м. Київ-001, вул. Еспланадна, 8/10, приймальня звернень громадян Міністерства праці та соціальної політики України, т. 289-54-48, Е-mail: info@mlsp.gov.ua

Режим роботи органу ліцензування, порядок прийому суб’єктів господарювання, у тому числі можливість одержання запитів щодо механізму ліцензування професійної діяльності у сфері надання соціальних послуг тощо здійснюється відповідно до графіка, що розміщується на веб-сайті органу ліцензування (www.mlsp.gov.ua):

прийом документів:

понеділок з 9.00 до 17.00

видача ліцензій:

четвер з 9.00 до 17.00

Плата за видачу, переоформлення ліцензії, видачу копії дубліката ліцензії зараховується до державного бюджету і вноситься на рахунки територіального органу Державного казначейства № 3510 в установах Національного банку та № 2510 в установах комерційних банків (код бюджетної класифікації за доходами 14060200, символ звітності банку 069).

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.