Бюджет та громадськість

Заступник Міністра праці Олена Гаряча обговорила з представниками USAID шляхи подальшої співпраці у сфері соціального забезпечення

Мінімізація наслідків світової фінансово-економічної кризи для соціального сектору та основні напрями співпраці у цій сфері сьогодні перебували у центрі уваги під час зустрічі заступника Міністра праці та соціальної політики України Олени Гарячої із представниками Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Заступник Міністра висловила вдячність представникам USAID за постійну допомогу, що надається Мінпраці протягом тривалого часу при впровадженні реформ у соціальній сфері.

Щодо запровадження конкретно пенсійної реформи Виконавчий директор програм у Євразії (USAID) пан Кен Ямашита зазначив, що проблеми пенсійної системи України не є унікальними. За його словами, ці питання мають місце в інших державах світу, для вирішення яких немає простих рішень. „Пенсійна система є однією з найскладніших у соціально-економічній сфері будь-якої держави, а через свою масштабність вона часто стає мішенню для політичних впливів”, - сказав пан Кен Ямашита.

Він також висловив своє бачення щодо готовності до перспективної та стратегічної співпраці в напрямі удосконалення соціального забезпечення населення та з інших питань, якими опікується Міністерство праці та соціальної політики України.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.