Бюджет та громадськість

«Юридичний радник із соціальних питань" - нове електронне видання для організацій соціального спрямування

Центром громадської адвокатури за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочато реалізацію проекту «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів». Проектом та програмою правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури двічі на місяць здійснюється видання «Юридичного радника з соціальних питань».

Видання розраховане на широке коло читачів, перш за все буде корисним для організацій, які працюють із соціально вразливими категоріями громадян, органам влади та активних громадян.
Інформація, що опубліковуватиметься, буде корисною для громадян різного віку та соціального статусу, з якими працюють організації.

Новини та огляди дайджесту дозволять громадянам та громадським організаціям бути в курсі нових законодавчих надходжень та змін, які стосуються цільових груп, а також інших суспільно важливих подій.

В «Юридичному раднику із соціальних питань» Ви можете знайти інформацію про реформування соціальної сфери в Україні, нормотворчі ініціативи, роз’яснення та коментарі працівників органів соціального захисту, науковців-правників, спеціалістів права соціального забезпечення, про позитивний досвід країн Європейського Союзу та інші правові новини тощо.

Також проектом надаватиметься правове консультування з питань, які стосуються права соціального забезпечення в Україні, за отриманням якої можна звертатись за контактами проекту. Типові консультації будуть публікуватись на сторінках Радника.

Видання поширюватиметься в електронному вигляді шляхом розсилки і розміщення на громадських порталах та Інтернет-ресурсах, а у м. Львові - в друкованому вигляді у громадських приймальнях та органах соціального захисту.

Перший випуск Юридичного радника з соціальних питань: http://www.studua.org/i/files/1.rar

Контакти:
Оксана Коваль, керівник проекту «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів»
Центр громадської адвокатури
м. Львів, вул. Cтавропігійська 11 оф. 3.
тел. (032) 275-22-98, моб. 80979812738
E-mail: pilgu@lawngo.net, cga@lawngo.net

Причіплений файлРозмір
радник №1.rar757.37 КБ

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.