Бюджет та громадськість

ЖЕКи заплатять за простій ліфтів та за сміття

Відтепер ЖЕКи платитимуть штрафи за простій ліфтів та несвоєчасний вивіз сміття – такий пункт передбачено Типовими договорами на технічне обслуговування та ремонт ліфтів і диспетчерських систем, а також Типовим договором про надання послуг з вивезення твердих і рідких побутових відходів, текст яких затвердив на своєму засіданні Львівський міськвиконком – повідомляє агенція Presstime.

Втім, окрім батога комунальники отримали від міськвиконкому ще й невеликого пряника, який би так само мав стимулювати їх до кращої роботи. А саме: вони отримуватимуть від зібраної суми 1,5% за обслуговування ліфтів та 2,5% за вивіз побутових відходів. За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Юрія Гольця, ці кошти мають стати суттєвим заробітком для комунальних підприємств.

Типовий договір має також стимулювати і підприємства, які займаються збором твердих побутових відходів, замінювати зіпсовані контейнери для сміття на нові – розповіла в.о начальника управління житлового господарства Наталія Герус. Досі це робили лише сумлінні підприємства, інші ж уникали цих зайвих витрат.

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.