Бюджет та громадськість

При призначенні допомог та субсидій можуть врахувати умови проживання сім’ї

Мешканці, які не мають права на державну субсидію чи на матеріальну допомогу, зможуть їх отримати, якщо перебувають у скрутному матеріальному становищі. Комісії при районних адміністраціях зможуть призначити допомогу чи субсидію попередньо обстеживши матеріально — побутові умови проживання сім’ї. Для цього мешканцям потрібно подавати свої звернення до районних адміністрацій.

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, враховуючи умови проживання сім’ї, їй можуть призначити субсидію чи державну допомогу, навіть якщо у приміщенні зареєстровані працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не навчалися за денною формою у вищих навчальних закладах, або якщо сім’я має у своєму володінні більше ніж одне житлове приміщення, загальна площа яких у сумі перевищує норми, або якщо сім’я має у своєму володінні більше ніж один транспортний засіб.

Призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям в окремих випадках можуть також, якщо малозабезпечена сім'я має додаткові джерела для існування, а також хто — небудь із її складу протягом 12 місяців перед Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, враховуючи умови проживання сім’ї, їй можуть призначити субсидію чи державну допомогу, навіть якщо у приміщенні зареєстровані працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не навчалися за денною формою у вищих навчальних закладах, або якщо сім’я має у своєму володінні більше ніж одне житлове приміщення, загальна площа яких у сумі перевищує норми, або якщо сім’я має у своєму володінні більше ніж один транспортний засіб.

Призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям в окремих випадках можуть також, якщо малозабезпечена сім'я має додаткові джерела для існування, а також хто — небудь із її складу протягом 12 місяців перед зверненням за наданням допомоги здійснив покупку або оплатив послуги на суму, яка на час звернення перевищує 10 — кратну величину прожиткового мінімуму для сім'ї або якщо у власності чи володінні сім'ї (крім сімей, що складаються лише з дітей та осіб, які досягли 65 — річного віку або є інвалідами I та II групи, та сімей, в яких є діти — інваліди) є земельна ділянка площею понад 0,6 га, крім випадків, коли така земельна ділянка з незалежних від сім'ї причин не приносить дохід.

Акти обстеження умов проживання сім’ї згідно з вимогами українського законодавства здійснює державний соціальний інспектор районного відділу соціального захисту. З початку 2009 року проведено 256 обстежень матеріально — побутових умов проживання сімей. У 2008 році таких обстежень здійснено 2984 по місту.

Обстежувати умови проживання мешканців можуть також при призначенні допомоги з міського бюджету. При розгляді звернень львів’ян на призначення одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету (на виконання депутатських повноважень та інших), в разі необхідності підтвердити їх соціально скрутне становище державні соціальні інспектори також здійснюють візит за місцем проживання заявника та заповнюють акт обстеження.матеріальної допомоги з міського бюджету (на виконання депутатських повноважень та інших), в разі необхідності підтвердити їх соціально скрутне становище державні соціальні інспектори також здійснюють візит за місцем проживання заявника та заповнюють акт обстеження.

Джерело:Львівська міська рада

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.