Бюджет та громадськість

Яка група інвалідності повинна надаватися особі, хворій на ДЦП.

МСЕК при визначенні групи інвалідності враховують не тільки наявність анатомічних дефектів та/або необоротних змін, але й можливість відновлення соціальної адаптації, позитивний прогноз динаміки працездатності.

Наприклад, відсутність кінцівки у дитини є підставою до встановлення І групи; а у дорослої людини, яка отримала освіту і має змогу працювати, може бути встановлена нижча група з огляду на відновлення соціальної адаптації та працездатності. Крім, того хворі діти мають статус дітей-інвалідів і ще в дитинстві визначається приналежність до певної, однак при встановлені інвалідності у 18 років грпу може бути змінена, це залежить від того, як дитина адаптована до навколишнього середовища і чи є вона працездатною.

Правові консультації надаються в рамках проекту «Центр з надання правової допомоги при вирішенні конфліктів, які виникають під час проходження медико-соціальної експертизи», що виконується Центром громадської адвокатури за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
Правові консультації громадянам також надаються щоденно (з 10-00 до 17-00) у Центрі громадської адвокатури за адресою м.Львів, пр.Чорновола, 63, оф.413. Телефон (факс) 252-75-80, 0974865593, e-mail: cga@lawngo.net, www.pilga.in.ua

Оксана Коваль, Ірина Михалюк
Центр громадської адвокатури

Синдикація

RSS-матеріал

Вхід

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.